Про скликання п’ятої (позачергової) сесії селищної ради (VІІ скликання )

СМОТРИЦЬКА  СЕЛИЩНА   РАДА

ДУНАЄВЕЦЬКОГО  РАЙОНУ  ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

18 червня  2018  року                            смт.Смотрич                                           № 94

Про  скликання  п’ятої (позачергової)

сесії селищної  ради (VІІ скликання )

Відповідно  до пункту  8 частини 3 статті 42,  частини 4 статті 46  Закону України  « Про місцеве самоврядування в Україні »:

1.Скликати   п’яту  (позачергову) сесію Смотрицької селищної ради ( VІІ скликання )  25 червня  2018  року о 09 годині 00 хвилин  в залі  засідань Смотрицької селищної ради    (смт.Смотрич вул.Героїв Небесної сотні,8).

2.Провести  засідання  постійних  комісій  селищної  ради 23 червня  2018 року о  9 годині 00 хвилин   в приміщенні   Смотрицької селищної ради  (смт.Смотрич вул.Героїв Небесної сотні,8).

3.Секретарю селищної ради Бавровській Л.В.  довести  до відома  депутатів  селищної  ради порядок  денний  п’ятої  (позачергової) сесії Смотрицької  селищної  ради (додаток 1).

4.Запросити на пленарне засідання  сесії селищної ради депутатів селищної ради, в.о .старост сіл Смотрицької ОТГ, керівників установ , організацій, підприємців  Смотрицької  ОТГ.

5.Контроль  за виконанням   даного  розпорядження  покласти  на  секретаря  селищної ради  Бавровську  Л.В.

Селищний голова                                                       Л.Пелих

від 19.06.2018року № 94

1.Про  встановлення   місцевих   податків  і  зборів на території Смотрицької

селищної ради на 2019  рік.

2.Про надання  згоди на організацію  співробітництва  територіальних   громад.

3.Про  затвердження  Програми   захисту  життя  людей  і здоров’я тварин  від інфекційних, інвазійних  та  зооантропонозних  захворювань по Смотрицькій об’єднаній   територіальній  громаді на 2018-2020 роки.

4.Про ліквідацію сільських  виборчих  комісій.

5.План  роботи Смотрицької   селищної ради на друге  півріччя   2018  року.

6.Про затвердження  Положення  про конкурс на посаду керівника закладу загальної середньої освіти комунальної форми  власності.

7.Земельні питання.

8.  Інші питання.