ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ ПРОЕКТУ РІШЕННЯ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Згідно з вимогами Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» з метою одержання зауважень та пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань Смотрицька селищна рада оприлюднює проект рішення «Про встановлення місцевих податків і зборів на території Смотрицької селищної ради на 2019 рік». З текстом проекту рішення та аналізом його регуляторного впливу всі бажаючі можуть ознайомитися також у приміщенні селищної ради.

Зауваження та пропозиції в письмовій формі приймаються Смотрицькою селищною радою протягом місяця з дня оприлюднення проекту рішення за поштовою адресою: вул. Героїв Небесної Сотні, 8, смт Смотрич, Дунаєвецького району, Хмельницької області, індекс 32423 та електронною поштою smotruch@i.ua.

22.05.2018р.                                           Смотрицька селищна рада