Виконавчий комітет Смотрицької селищної ради інформує про те, що 5 червня 2019 року о 10.00.  в приміщені селищної ради ( смт. Смотрич, вул. Героїв Небесної сотні, 8) відбудуться громадські слухання щодо врахування громадських інтересів  у проекті детального плану території для визначення можливості будівництва комплексу приймання та сушіння зерна  в с. Рудка, Дунаєвецького району, Хмельницької області.

З матеріалами вищевказаного проекту можна ознайомитися за адресою: смт. Смотрич вул. Героїв Небесної сотні, 8 ( Смотрицька селищна рада) та на сайті Смотрицької селищної ради.

Замовник – Смотрицька селищна рада, розробник – ТОВ «Дельта-Інжиніринг», платник- Фермерське господарство « Барда-2007»

Зауваження та пропозиції до проекту приймаються до 04 червня 2019 року. Відповідальний за організацію  проведення громадських слухань та розгляду пропозицій заступник селищного голови з питань комунального господарства, комунальної власності, будівництва, соціально-економічного розвитку громади Петров В.В.

Детальний план території для будівництва комплексу по прийманню та сушінню зерна по вул 1-го Травня, буд 2, у с.Рудка Дунаєвецького району Хмельницької області