СМОТРИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА ОГОЛОШУЄ  КОНКУРС НА ЗАЙНЯТТЯ  ВАКАНТНИХ  ПОСАД  ПОСАДОВИХ  ОСІБ МІСЦЕВОГО  САМОВРЯДУВАННЯ:

• Спеціаліста бухгалтерського відділу Смотрицької селищної ради

Вимоги до претендентів: знання Конституції України, Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про запобігання корупції», Бюджетний кодекс, нормативно-правові акти Кабінету Міністрів України та Міністерства фінансів України стосовно використання коштів місцевого бюджету, одержання субвенції, практику їх застосування та інших нормативно-правових документів з урахуванням специфіки посадових обов’язків, інструкцію з діловодства у відповідному органі місцевого самоврядування, правила ділового етикету, правила охорони праці та протипожежної безпеки, основні програми роботи на комп’ютері.

Кваліфікаційні вимоги: освіта вища, відповідного професійного спрямування, не нижча ступеня бакалавра; вільне володіння державною мовою; досвід роботи в спеціалізованих комп’ютерних програмах; без вимог до стажу.

• Спеціаліста відділу з питань надання адміністративних послуг Смотрицької селищної ради

Вимоги до претендентів: знання Конституції України, Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про запобігання корупції», «Про військовий обов'язок і військову службу», «Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні» «Про адміністративні послуги» та інших нормативно-правових документів з урахуванням специфіки посадових обов’язків, інструкцію з діловодства у відповідному органі місцевого самоврядування, правила ділового етикету, правила охорони праці та протипожежної безпеки, основні програми роботи на комп’ютері.

ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ ДЛЯ УЧАСТІ У КОНКУРСІ НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНИХ ПОСАД

1. Письмова заява про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями. Пов’язаними з прийняттям на службу в ОМС.
  2. Заповнена особова картка (форма П-2 ДС) з відповідними додатками.
  3. Резюме.
  4. Копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня.
  5. Копія документа, який посвідчує особу.
  6. Копія реєстраційної картки платника податків.
  7. Копія трудової книжки.
  8. Копія військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних).
  9. Дві фотокартки розміром 4x6 см.
  10. Сертифікат про проходження профілактичного наркологічного огляду.
  11. Медична довідка про проходження обов’язкового попереднього та періодичного психіатричного оглядів.
  12. Довідка про наявність або відсутність судимостей*.
  13. Декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік за формою, передбаченою Законом України «Про засади запобігання і протидії корупції».
  14. Письмову заяву, в якій повідомляється, що до особи не застосовуються заборони, визначені ч.3 або ч.4 ст.1 Закону України «Про очищення влади» та надана згода на проходження перевірки та оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону.

• Звертаємо увагу, що термін отримання довідки про наявність або відсутність судимості становить 20 робочих днів.

Особи, які працюють в селищній раді, де оголошено конкурс, і бажають взяти у ньому участь, зазначених документів до заяви не додають.

Документи приймаються протягом 30 днів із дня публікації оголошення до 06.03.2021 року включно. Звертатися за адресою: Хмельницька обл., Дунаєвецький р-н. смт.Смотрич, вул.Героїв Небесної Сотні, 8. Телефон: 9-31-58. (Додаткова інформація надається кадровою службою за телефоном 0983232327).