КОНКУРС НА ЗАЙНЯТТЯ ВАКАНТНОЇ ПОСАДИ

СМОТРИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА ОГОЛОШУЄ  КОНКУРС НА ЗАЙНЯТТЯ  ВАКАНТНОЇ  ПОСАДИ  ПОСАДОВИХ  ОСІБ МІСЦЕВОГО  САМОВРЯДУВАННЯ:

• начальника відділу у справах дітей та соціального захисту

Вимоги до претендента: знання Конституції України, Сімейного Кодексу України,  Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про запобігання корупції», «Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених  батьківського піклування», «Про охорону дитинства», та інших нормативно-правових документів з урахуванням специфіки посадових обов’язків.

Кваліфікаційні вимоги: освіта вища за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, магістра; стаж роботи за фахом не менше 3-х років; вільне володіння державною мовою; вміння використання комп’ютера та програмного забезпечення.

Документи приймаються протягом 30 днів із дня публікації оголошення. Звертатися за адресою: Хмельницька обл., Дунаєвецький р-н. смт.Смотрич, вул.Героїв Небесної Сотні, 8. Телефон: 9-31-58. (Додаткова інформація надається кадровою службою).