Конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста земельно-архітектурного відділу Смотрицької селищної ради

СМОТРИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА ОГОЛОШУЄ  КОНКУРС НА ЗАЙНЯТТЯ  ВАКАНТНИХ  ПОСАД  ПОСАДОВИХ  ОСІБ МІСЦЕВОГО  САМОВРЯДУВАННЯ:

• спеціаліста  земельно-архітектурного відділу

Вимоги до претендента: знання Конституції України, Земельного кодексу України, Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про запобігання корупції», Закону України «Про землеустрій», Закону України «Про державний земельний кадастр», Закону України «Про оцінку земель», Закону України «Про охорону земель», знання нормативно-правових документів з урахуванням специфіки посадових обов’язків.

Кваліфікаційні вимоги: освіта вища за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, бакалавра; без вимог до стажу; вільне володіння державною мовою; вміння використання комп’ютера та програмного забезпечення.

Документи приймаються протягом 30 днів із дня публікації оголошення. Звертатися за адресою: Хмельницька обл., Дунаєвецький р-н. смт.Смотрич, вул.Героїв Небесної Сотні, 8. Телефон: 9-31-58. (Додаткова інформація надається кадровою службою).