Смотрицька громада
Хмельницька область, Кам’янець-Подільський район

Новини Смотрицької селищної ради

 

 

https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRPnKVaDtCmcMuJnCIXn_drXDM-t0c3gfzvpA&usqp=CAU

Комунальне підприємство «Добробут» Смотрицької селищної ради

Надає ряд різних господарських послуг

Звертатись за телефонами

 

Директор: Білецький І. А.- 0972342577

 

Гол. інженер: Ярославський С. В. – 0980717962

 

Гол. бухгалтер: Громатюк О. М. – 0680134605

 

Бухгалтер- касир: Тивоняк С. В. - 0983010415

 

Про родання відомостей до органів ДПС при реєстраціїьзміни місця проживання

 

До відома власників та користувачів земельних ділянок,

право власності (постійного користування) яких посвідчено державними актами на право власності (постійного користування) земельними ділянками

 

Пунктом 2 розділу VII Закону України «Про Державний зе­мельний кадастр» визначаєть­ся, що земельні ділянки, право власності (користування) на які виникло до 2004 року, вважають­ся сформованими незалежно від присвоєння їм кадастрового но­мера.

Однак згідно зі статтями 120 та 132 Земельного кодексу України істотною умовою договору, який передбачає набуття права власності на жилий будинок, будівлю або споруду, є кадастровий номер земельної ділянки, право на яку переходить у зв'язку з набуттям права власності на ці об'єкти, а угоди про перехід права власності на земельні ділянки повинні містити кадастровий номер земельної ділянки, тому власник  не зможете укласти будь-яку угоду про відчуження права власності на будинок або земельну ділянку, поки їй не буде присвоєно кадастровий номер.

Для внесення даних про зазначені земельні ділянки до Державного зе­мельного кадастру (проведен­ня державної реєстрації земельної ділянки з присвоєнням кадастрового номера)   власнику або користувачу земельної ділянки необхідно зверну­тися до землевпорядної ор­ганізації та замовити розроб­лення технічної документації із землеустрою щодо встанов­лення (відновлення) меж зе­мельної ділянки в натурі (на місцевості).

Після реєстрації земельних ділянок у Державному зе­мельному кадастрі і отри­манні витягів про земельну ділянку слід звернутися до структурного підрозділу Центру надання адміністративних послуг для про­ведення державної реєстрації прав власності або користування земельними ділянками.

За результата­ми державної реєстрації пра­ва власності в державному реєстрі речових прав на неру­хоме майно, на кожну земель­ну ділянку буде видано Витяг з реєстру прав власності про реєстрацію права.

Зазначені витяги разом з державним актом будуть засвідчувати пра­во власності на земельні ді­лянки.

 

Про внесення змін в розпорядження № 179 від 25.07.2019 р. "Про скликання вісімнадцятої сесії селищної ради (VII скликання)

Ідентифікація тварин

Дата створення: 11:15 04.03.2021

Інноваційна діяльність

Дата створення: 10:38 04.03.2021

Відзначення нагородою "Мати-героїня"

Дата створення: 15:43 03.03.2021