Оголошується місячник по благоустрою...!

Дата: 04.04.2018 13:56

3 01 квітня 2018 по 30 квітня 2018 року оголошується місячник з благоустрою населених пунктів об’єднаної територіальної громади. Відповідне рішення  «Про заходи щодо проведення місячника по благоустрою населених пунктів Смотрицької об’єднаної територіальної  громади» було прийнято виконавчим комітетом селищної ради. З метою покращення стану довкілля, упорядкування, озеленення та благоустрою населених пунктів селищна рада закликає жителів громади привести до належного естетичного та санітарного стану прибудинкові території, зупинки міського транспорту, території кладовищ, спортивні майданчики, парки, сквери, території установ та підприємств, зони відпочинку.

Кожен мешканець Смотрицької громади має змогу долучитись до щорічного місячника з благоустрою. Адже, щоб принести користь суспільству, природі, рідному селу необхідно витратити зовсім не багато часу. Для цього потрібно організувати прибирання на власному подвір’ї, біля під’їзду багатоквартирного будинку та вулиць. Разом із родиною та сусідами висадити дерева, декоративні кущі та квіти.

Необхідно пам’ятати, що про природу та чистоту довкілля повинна дбати не тільки держава, але й кожна людина!