День Вишиванки у Смотрицькій селищній раді

Дата: 17.05.2018 11:10

Традиційно 17 травня весь світ святкує День вишиванки, свято, присвячене українській національній культурі і традиціям. День вишиванки був заснований студентами Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича в 2006 році. Спершу вишиванки одягнули лише кілька десятків студентів і викладачів. Протягом наступних років масштаби святкування в Україні тільки росли.

У цей день, який щороку відзначається у третій четвер травня, усі охочі можуть долучитися до свята. Що для цього потрібно зробити? Все просто — одягніть вишиванку на роботу або навчання.

Колектив Смотрицької селищної ради долучився до святкування Дня Вишиванки, одягнувши у цей день традиційний український одяг.