Семінар-практикум учителів української мови та літератури в Балинській ЗОШ І-ІІІ ступенів

Дата: 01.06.2018 18:05

Тема ««Реалізація компетентнісного підходу на уроках української мови та літератури» об’єднала учасників семінару-практикуму, який прйшов  2 травня у Балинській ЗОШ І-ІІІ ст. Смотрицької селищної ради.

Під час інформаційно-консультаційного модуля , проведеного завідувачем МК Л.Фурман, висвітлено питання «Компетентнісний  підхід  на уроках української мови та літератури  в контексті реалізації  Концепції «Нова українська школа»,«Нові програми з української мови та літератури. 10 клас». Увагу присутніх акцентовано на нових підходах до організації освітнього процесу.

Практичний модуль  на високому рівні проведений учителями української мови та літератури Балицькою М.І. (урок української літератури  у 11 класі «Образ любові як втілення  високої християнської цінності, яка вивищує людину над прагматичною буденністю» ) , Зелінською А.М. (виховний захід-презентація творчості Тамари Мельник  «Жінка із осені родом»).

Учасники семінару-практикуму  обмінялися  досвідом роботи з   даного питання.