ДЕНЬ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ СМОТРИЦЬКА ОТГ

Сьогодні 1 червня, на території Смотрицької ЗОШ I-IIIст. відбулося грандіозне святкування Міжнародного Дня Захисту Дітей та закриття мовного табору "Літо 2018". Свято відкрила селищний голова Пелих Л.П., побажавши дітям миру, добробуту, гарного відпочинку та веселих канікул. Людмила Петрівна разом із заступником Пекарським О.В. вручили подяки, грамоти та подарунки найактивнішим учням. Кожен загін мовного табору був нагороджений словником тієї мови, яку вивчали протягом тижня.

Жителі громади мали змогу насолодитися чудовими піснями і танцями у виконанні учнів шкіл громади, вихованців ДНЗ  та ВПУ №36, спробувати смаколики із ярмарки-розпродажу, подивитися майстер-класи декоративно-прикладного мистецтва. Учасники "Веселих стартів" та "Караоке на майдані" були нагороджені призами.

Діти мали змогу пострибати на батутах, скуштувати солодку вату та попкорн.

Сподіваємося, що свято сподобалося та запамяталося.