Розпорядження про скликання шостої сесії селищної ради

Дата: 16.07.2018 14:51

СМОТРИЦЬКА  СЕЛИЩНА   РАДА

ДУНАЄВЕЦЬКОГО  РАЙОНУ  ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

10 липня   2018  року                                                               смт.Смотрич                                                         № 134

Про  скликання  шостої

сесії селищної  ради (VІІ скликання )

Відповідно  до пункту 8 частини 3 статті 42,  частини 4 статті 46  Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні »:

1.Скликати  шосту  сесію Смотрицької селищної ради ( VІІ скликання ) 30 липня   2018  року о 09 годині 00 хвилин  в залі  засідань Смотрицької селищної ради    (смт.Смотрич вул.Героїв Небесної сотні,8).

2.Провести   спільне  засідання  постійних  комісій  селищної  ради  27 липня   2018 року  о

9 годині 00 хвилин   в  приміщенні   Смотрицької  селищної  ради  (смт.Смотрич вул.Героїв Небесної сотні,8).

3.Секретарю селищної ради Бавровській Л.В.  довести  до відома  депутатів  селищної  ради порядок  денний  шостої  сесії Смотрицької  селищної  ради (додаток 1).

4.Запросити на пленарне засідання  сесії селищної ради депутатів селищної ради, в.о .старост сіл Смотрицької ОТГ, керівників установ  Смотрицької  ОТГ.

5.Контроль  за виконанням   даного  розпорядження  покласти  на  секретаря  селищної ради  Бавровську  Л.В.

Селищний голова                                                                            Л.Пелих

до розпорядження

від10.07.2018 року № 134

1. Про  входження   Смотрицької селищної ради  Дунаєвецького району Хмельницької  області  до складу засновників юридичних осіб.

2.Про затвердження  Порядку залучення  та  використання  коштів  пайової участі (внеску) замовників будівництва у створенні і  розвитку  інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури  Смотрицької селищної  ради.

3.Про  затвердження Програми цивільного захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на території Смотрицької селищної ради на   2018-2022 рр.

4.Про затвердження Положень  про відділи  Смотрицької селищної ради

5.Земельні питання.