ЗАКІНЧЕННЯ ПЕРЕХІДНОГО ПЕРІОДУ ФУНКЦІОНУВАННЯ ЦЕНТРАЛІЗОВАНОЇ МОДЕЛІ ВИКОНАННЯ ДОХІДНОЇ ЧАСТИНИ БЮДЖЕТІВ.

Звертаємо увагу платників податків та інших, що з 11.09.2018, у зв’язку із закінченням перехідного періоду функціонування централізованої моделі виконання дохідної частини бюджетів, зарахування податків, зборів, платежів до державного та місцевих бюджетів (крім ЄСВ), буде здійснюватися  лише на рахунки, відкриті на балансі Державної казначейської служби України  (банк отримувача - Казначейство України (ЕАП), МФО 899998) на ім’я управлінь Державної  казначейської служби України у районах та містах Хмельницької області, які були  введені в дію з 02.07.2018 року.

Останній день зарахування платежів (крім ЄСВ) на „старі” рахунки” (банк отримувача – ГУДКСУ у Хмельницькiй областi, МФО 815013) – 10.09.2018.

Актуальні реквізити бюджетних рахунків для зарахування податків, зборів, платежів до державного і місцевих бюджетів, відкритих на балансі Державної казначейської служби України (банк отримувача - Казначейство України (ЕАП), МФО 899998),  розміщені на Веб-порталі Державної казначейської служби України www.treasury.gov.ua на сторінці Головного управління Державної казначейської служби України у Хмельницькій області в рубриці „Реквізити рахунків”.