Зустріч з начальником Дунаєвецького районного відділу ДВС, начальником служби у справах дітей, начальником бюро з надання правової допомоги, начальником районного відділу реєстрації актів цивільного стану

Дата: 21.09.2018 15:26

21.09.2018 року відбувся  виїзд  робочої  групи  до Смотрицької селищної ради у складі начальника Дунаєвецького районного відділу ДВС - Кравченко Т.О., начальника служби у справах дітей – Яворської  Н.В., начальника бюро з надання правової допомоги – Кочмарського І., начальника районного відділу реєстрації актів цивільного стану – Наталюк О.О. з метою надання громадянам консультацій щодо зазначених галузей. Людей турбували питання про позбавлення батьківських прав, надання пільг різним категоріям населення тощо.

Під час виїзду  відбулася зустріч з селищним головою Пелих Л.П., відвідано Смотрицький ліцей ім. М.Смотрицького, Балинське ПТУ-36, проведено виїзний прийом громадян.

Мешканці громади мали можливість отримати безкоштовну правову допомогу з різних питань; відвідано осіб, які мають заборгованість по сплаті аліментів; проведено профілактичну роботу серед неблагополучних сімей; відбулася зустріч з представниками ромської національності.