Новини Рудської бібліотеки

Дата: 19.10.2018 14:21

Українці у всі часи та понад усе цінували свою свободу. І значною мірою через це воювати доводилось багато і часто. Захищати себе від нападників і не допустити завоювання території. Українців називають козацькою нацією за звичаєм,традиціями і духом. 12 жовтня у Рудській сільській бібліотеці було проведено захід, приурочений Дню козацтва та Дню захисника України,під назвою «Від козаків до кіборгів». Захід проводився із учнями 7 – 9 класів. Бібліотекар розповіла дітям про українських воїнів X, XVІІ, XXІ століть. Зокрема про дружинників Київської Русі,козаків,опришків,січових стрільців,воїнів УПА та захисників Донецького аеропорту (кіборгів). Поряд з цим діти переглянули документальні відео сюжети про козаків,опришків та кіборгів. Також бібліотекар ознайомила присутніх із літературою по даній тематиці,яка була представлена на книжковій виставці «Живи і міцній Українська державо».