Виїзне засідання районної робочої групи з питань легалізації заробітної праці

Дата: 19.10.2018 15:08

19 жовтня 2018 року у Смотрицькій громаді відбулося виїзне засідання районної робочої групи з питань легалізації заробітної плати та тіньової зайнятості за участю голови Дунаєвецької районної ради Михальської О.В., першого заступника голови Дунаєвецької РДА Смолінського Р.М., заступника Смотрицького селищного голови Пекарського О.В. та керівників відповідних служб району.

На засідання були запрошені керівники підприємств, фермерських господарств, приватні підприємці, які працюють на території громади та в.о.старост сіл громади.

В ході засідання комісії було розглянуто питання щодо дотримання законодавства по оплаті праці найманих працівників, легалізації тіньової зайнятості, надходження коштів до місцевого бюджету громади, сплати земельного податку та податку на нерухомість, співпраці між районними службами та громадою.

Присутні мали можливість отримати відповіді на питання, які у них виникли.

Підсумком засідання стане розроблення спільних заходів щодо збільшення надходжень до селищного бюджету та дотримання законодавства про працю.