85-ті роковини Голодомору 1932-1933 років

Дата: 21.11.2018 09:40

У 2018 році, у 85-ті роковини Голодомору 1932-1933 років, Україна й увесь світ вшановує пам’ять мільйонів невинних жертв, цілеспрямовано знищених сталінським режимом.

Державний секретар Міністерства інформаційної політики України Артем Біденко презентував випущені спільно з Українським інститутом національної пам’яті брошури «Україна. Геноцид голодом. 1932-1933», які вийшли українською, англійською, німецькою, французькою та іспанською мовами.      Він також анонсував вихід серії роликів соціальної реклами, присвячених темі Голодомору, їх можна побачити в інтернеті.

Голова Українського інституту національної пам’яті Володимир В’ятрович розповів, що національні пам’ятні заходи до 85-х роковин геноциду українського народу проходять під гаслом «Ми пам’ятаємо! Ми сильні».

У свою чергу слоганом міжнародної кампанії є слова «Україна пам’ятає – світ визнає!».

1 вересня із Києва стартувала міжнародна акція «Запали свічку пам’яті», яка протягом 85-ти днів пройде у 85-ти куточках світу.

До Дня пам’яті жертв Голодомору  в Смотрицький бібліотеці відбудеться:

Перегляд фільму «ГЕНОЦИД українського народу»

Виставка-факт  «В пам'ять про скорботний 33-й»