ДЕНЬ БЕЗПЕЧНОГО ІНТЕРНЕТУ

Дата: 08.02.2019 12:41

ДЕНЬ БЕЗПЕЧНОГО ІНТЕРНЕТУ

У перший вівторок лютого Україна разом з іншими європейськими країнами відзначає День безпечного Інтернету.

З нагоди цієї дати 5 лютого 2019 року з користувачами Смотрицької бібліотеки проведено урок-застереження на тему: «Разом до кращого ІНТЕРНЕТУ»

Всі учасники заходу вільно орієнтуються в Інтернет-просторі, мають в соціальних мережах свої сторінки, тому розмова про правила безпечної поведінки в Інтернеті вийшла серйозною та змістовною.

Насьогодні серед українських підлітків дуже поширена проблема – секстинг.

Секстинг - це наявність листування інтимного характеру в соціальних мережах або пересилання фотографій еротичного характеру.    На жаль, дійсно, це зараз дуже сильно впливає на підлітків.  Бібліотекар  наголосила, що головним є те, що діти не розуміють, яку інформацію можна поширювати в Інтернеті, а від якої краще утриматися, часто діти стикаються і з таким явищем, як інтернет-буллінг - цькування за допомогою інформаційно-комунікативних технологій.

Такі уроки, бесіди, тематичні дискусії є дуже корисними для сучасної молоді.