Герої нашого часу

Дата: 14.03.2019 09:08

Для маленького СТЕФАНА та його сімї, Вадим - справжній герой!!!!

Нагадаємо, подія мала місце минулого тижня в селищі Смотрич Дунаєвецького району. Саме Вадим Бугерко одним із перших прийшов на допомогу поліцейським і вийшов на слід зниклого хлопчика. За активну громадянську позицію та допомогу правоохоронцям начальник ГУНП Василь Віконський нагородив чоловіка відзнакою «Срібний щит».

Близько 19.00 години 4 березня до Дунаєвецького відділу поліції надійшло повідомлення про зникнення 2-річного хлопчика. Дитина із благополучної родини й раніше таких випадків не траплялося, а тут рідні не вгледіли, як малюк вибіг за собакою на вулицю і ніби розчинився у темряві. Тривоги додавав той факт, що через село протікає річка і хлопчик міг її не помітити.

На розшук дитини по тривозі підняли увесь особовий склад поліції району, залучили двох кінологів з собаками. Приєдналося і чимало мешканців селища. Зокрема, одним із перших долучився саме Вадим Бугерко.

Першочергово прочесали територію довкола річки, але дитини там не було. Вадим Бугерко помітив маленькі свіжі сліди на одному з городів, що на околиці населеного пункту. Ці сліди близько опівночі і вивели до хлопчика. На щастя, дитина сильно не налякалася, не замерзла. Хлопчика одразу передали схвильованій матері.

Дякуємо усім за активну громадянську позицію!!!!