Засідання атестаційної комісії

Дата: 02.04.2019 08:10

З метою стимулювання, цілеспрямованого безперервного підвищення рівня професійної компетентності педагогічних працівників, росту їх професійної майстерності, розвитку творчої ініціативи, підвищення престижу й авторитету, забезпечення ефективності освітнього процесу

29 БЕРЕЗНЯ 2019 року в приміщенні Смотрицького ліцею ім..М.Смотрицького відбулось засідання атестаційної комісії ІІ рівня при відділі освіти, культури, молоді та спорту, соціального захисту  Смотрицької селищної ради.

Атестацію пройшли     7  педагогічних  працівників, із них: 4 педагогічним працівникам підтверджено кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії», 1 - вихователю Балинського ДНЗ "Дзвіночок" присвоєно кваліфікаційну категорію "спеціаліст першої категорії", 1- вихователю Балинського ДНЗ "Дзвіночок" присвоєно кваліфікаційну категорію "спеціаліст другої  категорії" та вихователю Смотрицького ДНЗ - підтвердження раніше встановленого 11 - тарифікаційного розряду.