Засідання школи педагогічного зростання вчителів географії та історії на базі Старогутянської гімназії

Дата: 10.04.2019 16:35

9 квітня 2019 р. на базі Старогутянської гімназії відбулося засідання школи педагогічного зростання вчителів географії та історії. Темою для творчого обговорення стала технологія перевернутого навчання. Форми роботи, що були запропоновані методистом Дунаєвецького методичного кабінету Лабутенко Катерина Костянтинівн  з легкістю прийнялись учасниками заходу. Заступник директора з навчально-виховної роботи Яроцька Валентина Борисівна презентувала власні напрацювання з краєзнавства, що зібранні на місцевому матеріалі та інтегровані в освітній процес закладу.