Урочисте завершення "Школи лідера"

Дата: 23.04.2019 16:06

Впродовж березня місяця  учні навчальних закладів  СмотрицькоїОТГ, а саме: Рудської (11 учасників),  та Старогутянської гімназії (4 учасники) та Балинського ліцею (20 учасників) навчались у школі  "Молодь громади - агенти змін", керівник - Борисюк Олег Олегович.  Віковий ценз учасників був 12-35 років, але  школярі виявились самими актиними. Одним із завдань, які були на тренінгах Школи лідера , було написати  твір на тему : "Що би я зробив для Громади, якби в мене були всі можливості для цього". Це  було зроблено для того, щоб вияснити: що турбує молодь  на даний момент, якою вони хочуть бучити Громаду і звичайно, на скільки вони реально оцінюють ситуацію та можливості.

20 квітня  на території Балинського старостату  відбулось урочисте завершення "Школи лідера" та напрацювання планів на майбутнє. Вже найближчим часом на засіданні виконавчого комітесу буде затверджуватись Положення про молодіжну раду та персональний її склад.