Про скликання п’ятнадцятої чергової сесії селищної ради

СМОТРИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ДУНАЄВЕЦЬКОГО  РАЙОНУ  Хмельницької  областІ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

08.05. 2019р.                                      Смотрич                            №73-р

Про  скликання  п’ятнадцятої

чергової сесії селищної

ради (VІІ скликання )

Відповідно  до пункту 8 частини 3 статті 42,  частини 4 статті 46  Закону України

« Про місцеве самоврядування в Україні »:

1.Скликати  п’ятнадцяту  чергову сесію Смотрицької селищної ради ( VІІ скликання )  29 травня  2019  року   в залі  засідань Смотрицької селищної ради    (смт.Смотрич вул.Героїв Небесної сотні,8).

2.Провести   засідання  постійних  комісій  селищної  ради  28 травня 2019 року  о

9 годині 00 хвилин   в  приміщенні   Смотрицької  селищної  ради  (смт.Смотрич вул.Героїв Небесної сотні,8).

3.Секретарю селищної ради Бавровській Л.В.  довести  до відома  депутатів  селищної  ради порядок  денний  п’ятнадцятої чергової сесії Смотрицької  селищної  ради (додаток 1).

4.Запросити на пленарне засідання  сесії селищної ради депутатів селищної ради, в.о .старост сіл Смотрицької ОТГ, керівників установ ,   Смотрицької  ОТГ.

5.Контроль  за виконанням   даного  розпорядження  покласти  на  секретаря  селищної ради  Бавровську  Л.В.

Селищний голова                                                                               Л.Пелих

від 08.05.2019 року  №73-р

1. Про Порядок доступу до публічної інформації у Смотрицькій селищній раді.

2. Про  затвердження Програми   підвищення  якості обслуговування   платників  та  розвитку інформаційної   мережі  Дунаєвецького управління ГУ ДФС у  Хмельницькій   області на 2019-2020 роки.

3.Земельні  питання.

4.Інші питання.

Селищний  голова                                                                         Л.Пелих