Дунаєвецький район, Хмельницька область

Державна служба зайнятості

(Центральний апарат)

ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР ЗАЙНЯТОСТІ

пров. Шевченка, 10,  м. Хмельницький, 29000, тел.(0382)76-22-56, 76-46-42, факс 65- 74-15

Е-mаіl: khm-ocz@kmocz.gov.ua Web: http://khm.dcz.gov.ua   Код  ЄДРПОУ 03491381

18 липня 2019 року                                                                               Пресреліз

Фахівець з рекрутингу – допомога роботодавцям у пошуку працівників

Восени 2018 року у державній службі зайнятості запрацювали рекрутери, першочерговим завданням яких є підбір кваліфікованого персоналу під потреби роботодавця.

Рекрутер – фахівець служби зайнятості здійснює підбір працівників аналізуючи професійно-кваліфікаційних склад безробітних, використовує інтернет-сайти пошуку роботи, звіти 4-ПН щодо професійного складу працівників, які вивільнятимуться.

Щодня фахівець з рекрутингу переглядає сотні, а інколи і тисячі резюме, що розміщуються на популярних ресурсах про роботу. У процесі відбору відшуковуються більше двадцяти-тридцяти кандидатів, які могли б підійти на зазначену посаду. Після того як резюме відібрані і вивчені починається обдзвін для першого «експрес-інтерв’ю». Наступний етап – співбесіда. За допомогою простих запитань рекрутер намагається скласти психологічний і професійний портрет кандидата, з’ясувати, наскільки він відповідає заявленим вимогам. Після того, він організовує для відібраних кандидатів проходження співбесіди безпосередньо з роботодавцем.

Основні переваги метода рекрутингу:

1. роботодавець не витрачає час на підбір кандидатів, тому що попередня співбесіда за вимогами роботодавця проводиться рекрутерами;
  2. не потрібно витрачати кошти, адже подібна послуга надається в центрах зайнятості на безкоштовній основі;
  3. роботодавцю не обов’язково розміщувати свої вакансії на платних ресурсах, адже він може скористатися онлайн-сервісами та ресурсами служби зайнятості;
  4. роботодавцю не обов’язково мати в штаті менеджера з підбору персоналу при умові співпраці з центром зайнятості.

Зазначимо, що з початку року рекрутерами було укомплектовано майже 90% зі всіх опрацьованих вакансій. Розглянуто понад 1 тис. резюме та проведено 1058 співбесід з пошукачами роботи.

Довідково: станом на 1 липня 2019 року актуальними були 2,6 тис. вакансій, на одну вакансію претендували 4 безробітних.

Відділ інформаційної роботи

Хмельницький обласний центр зайнятості