Зміни реквізитів рахунків для зарахування податків, зборів, платежів до державного і місцевих бюджетів за стандартом IBAN

Дата: 29.08.2019 10:52

Зміни реквізитів рахунків для зарахування податків, зборів, платежів до державного  і місцевих бюджетів за стандартом IBAN

Звертаємо увагу платників податків та інших, що з 01.10.2019 вступають в дію рахунки для зарахування податків, зборів, та інших доходів до державного і місцевих бюджетів відповідно до стандарту IBAN (29 літерно-цифрових символів) згідно з  постановою Правління Національного банку України від 28.12.2018 № 162.

З 01.10.2019 до 31.10.2019 діятиме перехідний період, а з 01.11.2019 зарахування платежів буде здійснюватися лише на рахунки за стандартом IBAN (29 літерно-цифрових символів).

Інформація щодо реквізитів бюджетних рахунків для зарахування податків, зборів, платежів до державного і місцевих бюджетів за стандартом IBAN розміщена на Веб-порталі Державної казначейської служби України www.treasury.gov.ua на сторінці Головного управління Державної казначейської служби України у Хмельницькій області в рубриці „Реквізити рахунків”.

Заступник начальника УДКСУ у

Дунаєвецькому районі Хмельницької області                              Сергій ДУБОВ