Про скликання двадцятої сесії селищної ради (VІІ скликання )

Дата: 13.09.2019 14:03

СМОТРИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ДУНАЄВЕЦЬКОГО  РАЙОНУ  Хмельницької  областІ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

13 вересня 2019р.                            Смотрич                            №235-р

Про  скликання  двадцятої

сесії селищної  ради

(VІІ скликання )

Відповідно  до пункту 8 частини 3 статті 42,  частини 4 статті 46  Закону України

« Про місцеве самоврядування в Україні »:

1.Скликати  двадцяту сесію Смотрицької селищної ради ( VІІ скликання )  10 жовтня 2019  року о 10 годині 00 хвилин  в залі  засідань Смотрицької селищної ради    (смт.Смотрич вул.Героїв Небесної сотні,8).

2.Провести   засідання  постійних  комісій  селищної  ради  9 жовтня 2019 року  о

10 годині 00 хвилин   в  приміщенні   Смотрицької  селищної  ради  (смт.Смотрич вул.Героїв Небесної сотні,8).

3.Секретарю селищної ради Бавровській Л.В.  довести  до відома  депутатів  селищної  ради порядок  денний  двадцятої сесії Смотрицької  селищної  ради (додаток 1).

4.Запросити на пленарне засідання  сесії селищної ради депутатів селищної ради, в.о .старост сіл Смотрицької ОТГ, керівників установ ,   Смотрицької  ОТГ.

5.Контроль  за виконанням   даного  розпорядження  покласти  на  секретаря  селищної ради  Бавровську  Л.В.

Секретар  селищної ради                                                            Л.Бавровська

до розпорядження

від 13.09.2019 року №235-р

Порядок  денний   двадцятої  сесії Смотрицької  селищної  ради

1.Про  внесення  змін   до  селищного  бюджету  на 2019 рік.

2.Про затвердження Положення про порядок списання майна, що є комунальною власністю територіальної громади Смотрицької селищної ради.

3.Про затвердження проектно-кошторисної документації на капітальний ремонт приміщення ДНЗ «Дзвіночок» Смотрицької селищної ради вул. Учительська № 12 у с. Балин Дунаєвецького району Хмельницької області.

4.Земельні  питання.

5.Різне.

Секретар  селищної ради                                                          Л.Бавровська