У м.Дунаївці відбудеться ярмарок присвячений Дню працівників сільського господарства

Дата: 11.11.2019 13:49

16 листопада 2019 року з 8:00 години ранку у м.Дунаївці по вул.Шевченка розпочнеться ярмарок сільськогосподарської продукції присвячений Дню працівників сільського господарства.

Споживачі зможуть придбати м’ясо, м’ясопродукти, птицю, рибу, мед, олію, крупи, живі кролі елітної породи, промислові товари, саджанці дерев, картоплю, яблука та інші овочі та фрукти за цінами, значно меншими за ринкові.

Запрошуємо усіх жителів Дунаєвецького району завітати на ярмарок та придбати продовольчі товари за вигідними цінами.