Привітання з Новим Роком та Різдвом Христовим

Дата: 26.12.2019 15:37

Дорогі друзі!

Новорічні та різдвяні дні – це завжди нові надії і сподівання, це одні з найулюбленіших і довгоочікуваних, радісних і душевних свят, які об’єднують людей гарним настроєм, спільними емоціями, загальною надією. Це час радісних зустрічей з рідними і друзями, час тепла і затишку родинного вогнища.. Тож нехай всі прикрощі і негаразди залишаться в старому році, а заповітні бажання і мрії, загадані напередодні Нового Року, обов’язково здійсняться.

Зустрічаючи Новий рік, святкуючи Різдво Христове побажаємо один одному любові та віри, міцного здоров’я,  достатку, родинного тепла, добрих і вірних друзів на життєвій дорозі, миру та злагоди, Божого благословення на нові задуми і звершення. Подаруємо найдорожче і найцінніше – любов і тепло наших сердець, увагу і турботу нашим близьким і рідним. Нехай тепло родинного вогнища зігріває Ваші душі і серця, у домівку прийдуть  святковий настрій, достаток, мир і злагода, віра в завтрашній день.

Хай Різдв’яна зоря запалить у наших серцях вогонь віри та любові, надії та оптимізму, наснаги та невичерпної енергії.

Хай прийдешній рік принесе усім нам миру. Миру нашій країні, кожній родині, миру кожній хаті!

З Новим  Роком та Різдвом Христовим!

Світлих та веселих свят!

Смотрицький селищний голова         Л.Пелих