Дата: 06.02.2020 16:24

СМОТРИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА ОГОЛОШУЄ КОНКУРС НА ЗАЙНЯТТЯ ВАКАНТНИХ ПОСАД ПОСАДОВИХ ОСІБ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ: - головного спеціаліста фінансового відділу Смотрицької селищної ради Вимоги до претендентів: знання Конституції України, Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про запобігання корупції», Бюджетний кодекс, нормативно-правові акти Кабінету Міністрів України та Міністерства фінансів України стосовно використання коштів місцевого бюджету, одержання субвенції, практику їх застосування та інших нормативно-правових документів з урахуванням специфіки посадових обов’язків. Кваліфікаційні вимоги: освіта вища економічна за освітнім рівнем спеціаліста або магістра; досвід роботи за фахом не менше 3 років; вільне володіння державною мовою; вміння використання комп’ютера та програмного забезпечення відповідного спрямування. - спеціаліста I категорії відділу бухгалтерського обліку Смотрицької селищної ради Вимоги до претендентів: знання Конституції України, Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про запобігання корупції», Бюджетний кодекс, нормативно-правові акти Кабінету Міністрів України та Міністерства фінансів України стосовно використання коштів місцевого бюджету, одержання субвенції, практику їх застосування та інших нормативно-правових документів з урахуванням специфіки посадових обов’язків. Кваліфікаційні вимоги: освіта вища економічна за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра, спеціаліста; досвід роботи за фахом не менше 1 року; вільне володіння державною мовою; вміння використання комп’ютера та програмного забезпечення відповідного спрямування. Документи приймаються протягом 30 днів із дня публікації оголошення. Звертатися за адресою: Хмельницька обл., Дунаєвецький р-н. смт.Смотрич, вул.Героїв Небесної Сотні, 8. Телефон: 9-31-58. (Додаткова інформація надається кадровою службою за телефоном 0983232327).