Дунаєвецький район, Хмельницька область

СМОТРИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА ОГОЛОШУЄ КОНКУРС НА ЗАЙНЯТТЯ ВАКАНТНИХ ПОСАД ПОСАДОВИХ ОСІБ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ

СМОТРИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА ОГОЛОШУЄ  КОНКУРС НА ЗАЙНЯТТЯ  ВАКАНТНИХ  ПОСАД  ПОСАДОВИХ  ОСІБ МІСЦЕВОГО  САМОВРЯДУВАННЯ:

• начальника фінансового відділу Смотрицької селищної ради

Вимоги до претендентів: знання Конституції України, Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про запобігання корупції», Бюджетний кодекс, нормативно-правові акти Кабінету Міністрів України та Міністерства фінансів України стосовно використання коштів місцевого бюджету, одержання субвенції, практику їх застосування та інших нормативно-правових документів з урахуванням специфіки посадових обов’язків.

Кваліфікаційні вимоги: освіта вища фінансово-економічна відповідного професійного спрямування, за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста або магістра; досвід роботи за фахом на керівних посадах не менше 3-х років; вільне володіння державною мовою; досвід роботи в спеціалізованих бухгалтерських програмах.

Документи приймаються протягом 30 днів із дня публікації оголошення. Звертатися за адресою: Хмельницька обл., Дунаєвецький р-н. смт.Смотрич, вул.Героїв Небесної Сотні, 8. Телефон: 9-31-58. (Додаткова інформація надається кадровою службою за телефоном 0983232327).