Кам’янець-Подільська місцева прокуратура повідомляє

  • 676

Прокуратура повідомляє

За результатом аналізу стану злочинності у м. Дунаївці та Дунаєвецькому районі, можна зробити висновок, що у 2020 році зросла питома вага крадіжок серед інших злочинів, обвинувальні акти у яких направлені до суду. Так впродовж 2020 року місцевою прокуратурою до суду скеровано обвинувальні акти у 7 кримінальних провадженнях за фактами крадіжок (ст. 185 Кримінального кодексу України) проти 2 у 2019 році за вказаний період.

Із загальної кількості даних злочинів, частіше всього злочинці викрадали мобільні телефони, гаманці, товари з магазинів, тощо. Варто зазначити, що цим крадіжкам сприяла неуважна поведінка пересічних громадян, які залишали свої особисті речі без нагляду, зокрема у магазинах та інших громадських місцях.

Яскравим прикладом такої ситуації є один з перших фактів крадіжки у 2020 році. Згідно обставин справи, компанія молодих людей відпочивали у кафе, працівниця втратила пильність та залишила свій мобільний телефон без нагляду. В цей час один із хлопців, які відпочивали у кафе, використавши дану ситуацію, викрав з барної стійки мобільний телефон, за що був притягнутий до кримінальної відповідальності.

Кам’янець-Подільська місцева прокуратура просить громадян бути більш уважнішими та обережними у зв’язку із збільшенням фактів крадіжок та не залишати особисті речі без нагляду.