Дунаєвецький район, Хмельницька область

Державна служба зайнятості

(Центральний апарат)

ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР ЗАЙНЯТОСТІ

пров. Шевченка, 10,  м. Хмельницький, 29000, тел.(0382)76-22-56, 76-46-42, факс 65- 74-15

Е-mаіl: khm-ocz@kmocz.gov.ua Web: http://khm.dcz.gov.ua   Код  ЄДРПОУ 03491381

16 березня 2020 року                                                                                        Пресреліз

Громадські роботи – додатковий заробіток

Хмельницька обласна служба зайнятості продовжує спільну роботу з місцевими органами влади, роботодавцями, соціальними партнерами щодо надання додаткової соціальної підтримки безробітним шляхом організації громадських та інших робіт тимчасового характеру.

До переліку найбільш розповсюджених громадських робіт входять:

• догляд за особами похилого віку та інвалідами;
  • інформування населення щодо порядку отримання житлових субсидій, (робота діловода);
  • роботи з благоустрою та озеленення територій;
  • упорядкування закладів соціальної сфери;
  • вантажно-розвантажувальні та інші підсобні роботи тощо.

Незважаючи на те, що громадські роботи мають тимчасовий характер, людина, яка бере участь в таких роботах отримує всі соціальні гарантії (оплачуються внески і податки, лікарняний, умови праці відповідають встановленим законодавчим нормам). Оплата праці здійснюється за фактично виконану роботу. В цей же час безробітним продовжує виплачуватися допомога по безробіттю, якщо, згідно закону, вона їм належить.

З початку 2020 року у громадських роботах взяли участь 161 безробітний, з яких 12 – успішно зарекомендували себе та були працевлаштовані на постійне місце роботи.

Відділ інформаційної роботи

Хмельницького обласного центру зайнятості