До Дня пам'яті та примирення і Дня Перемоги!

Дата: 08.05.2020 20:29

? ?µ?·???»?????°?? ???????????? ?·???±???°?¶?µ???? ?·?° ?·?°?????????? "???°???????????? ???? ?????? ???µ???µ????????"

Дорогі ветерани і мешканці нашої громади!

8 та 9 травня ми відзначаємо День пам'яті та примирення і День Перемоги! Ці дні завжди викликають почуття великої радості, безмежної гордості за наш народ та гіркий сум водночас.

Усвідомлюючи, якою великою ціною завойовано перемогу, ми схиляємо голови перед священною пам'яттю всіх тих, чиї життя забрала війна, та висловлюємо шану ветеранам, які на своїх плечах винесли тягар війни та підняли країну з руїн у повоєнні роки.

Ми пам'ятаємо, що той, хто захищає свою землю, завжди перемагає. Ця пам'ять робить нас сильнішими. Вона — запорука неминучості нашої перемоги і сьогодні.

Людмила Пелих, Смотрицький  селищний голова