УВАГА КОНКУРС!!

УВАГА КОНКУРС!!

1 червня – День дитинства!

Традиційно, за підтримки народного депутата України Олександра Гереги та команди «За конкретні справи», діти Хмельниччини не можуть залишитися без уваги!

І хоч карантин вніс свої корективи у вже щорічну«Спартакіаду Поділля», пропонуємо проявити свої таланти і вміння та виграти цінні подарунки від організаторів.

Умови конкурсу:

- Знайти свою вікову категорію;

- Виконати завдання, проявивши всі свої таланти та вміння;

- Надіслати роботи на нашу сторінку у Facebook “За конкретні справи» або у Viber на номер +380973401136

- Роботи приймаються з 1 по 10 червня включно.

- Головна умова – виконувати все з гарним настроєм та креативом!

Завдання та вікові категорії:

Фотоконкурс «Я і мій чотирилапий друг»

Участь беруть діти від 4 до 12 років. Фото або фотоколаж повинні мати оригінальну назву, цікавий сюжет та популяризувати любов до братів наших менших.

Творчий конкурс «Коронавірус – виклик суспільству».

Карантин-2020, що спричинила світова пандемія, неодмінно змусив задуматися кожного про важливість дотримання елементарних правил гігієни і не тільки. Як змінилося твоє світосприйняття після карантину? Ділися своїми думками у творі-роздумі. ????????????

Участь беруть подоляни віком від 13 до 17 років.

Командний відеоконкурс «Спортивним бути модно!»

Ну і як же без спорту! Ми вже скучили за вашими стараннями та жагою до перемог

Безперечно, спортсмени Хмельниччини вже добре знайомі з любов’ю до фізичної культури народного депутата України Олександра Гереги та всієї команди «За конкретні справи».

Тож зберігаємо командний дух в умовах карантину

Чекаємо на відеоролики з креативним тренуванням вашої команди:

Футбол (хлопці), вікова категорія 8-12 років

Волейбол (дівчата), вікова категорія 14-17 років

Баскетбол (хлопці), вікова категорія 14-17 років

Настільний теніс (змішані команди), вікова категорія 14-17 років.

Головна умова – дотримання усіх карантинних норм.

Чекаємо на відео тривалістю до двох хвилин.

Не забудьте у листі вказати свої дані: Прізвище та ім’я, ваш населений пункт участь беруть лише жителі Хмельницької області)

Номер мобільного телефону , щоб ми могли зв’язатися з вами!

Результати конкурсу будуть оголошені вже 15 червня на офіційній сторінці громадської організації «За конкретні справи» у соціальній мережі Facebook.

Цікаві подарунки переможцям гарантовані! Усім бажаємо успіху та щасливого дитинства!