До Дня медичного працівника

Дата: 19.06.2020 13:32

Шановні медичні працівники!

Від щирого серця зі словами вдячності вітаю Вас із професійним святом – Днем медичного працівника.

Ви присвятили своє життя одній з найважливіших у суспільстві професій, адже на плечах медиків лежить турбота та відповідальність за найвищу цінність на землі – людське життя.

Низький уклін Вам за світлий розум, умілі і надійні руки, що дарують радість одужання, за Вашу відданість обраній назавжди професії.

Велике Вам спасибі за те, що не зачерствіли душею, за те, що вистачає сили і витримки  творити добро.

Бажаю Вам міцного здоров'я, щастя, миру та спокою, тепла і розуміння від близьких, мудрості і терпіння, благополуччя у Ваших родинах, невичерпної енергії та людської пошани.

Нехай у вашому домі завжди панує мир і злагода, у серці – доброта, у справах – мудрість і виваженість, а клятва Гіппократа ніколи не буде для вас обтяжливим обов'язком, а лише приємною місією!

Хай праця завжди приносить вам радість і задоволення.

Зі святом! Щастя вам і добра!