Відкриття дошкільного підрозділу Рудської гімназії

Дата: 24.09.2020 10:31

23 вересня у с.Рудка відбулось відкриття дошкільного підрозділу Рудської гімназії. Готувались до цієї події ще з літа. Повністю оновився освітній простір, а саме: здійснено ремонтні роботи на харчоблоці, ігровій та навчальній кімнаті, санітарних кімнатах. Сьогодні дошкільну групу загального розвитку відвідують 18 вихованців. З вересня минулого року дошкільна група є структурним підрозділом Рудської гімназії. В урочистому відкритті участь взяли голова Смотрицької об"єднаної територіальної громади Людмила Пелих, заступник селищного голови Віктор Петров, директор фермерського господарства ""Барда - 2007" Йосип Бомк, в.о.старости села Рудка Олександр Гніздовський та депутат обласної ради Ульяна Ткаченко. Батьки та діти з цікавістю та захопленням розглядали оновлене приміщення. Справжньою родзинкою свята стали казкові герої, що завітали на дійство. Завдяки талантам цих чарівниць (Кітаєвич Наталя, Крентовська Юлія), казкові герої оселились в ігровій кімнаті, їдальні, на фасаді приміщення.