КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКА МІСЦЕВА ПРОКУРАТУРА ПОВІДОМЛЯЄ

Дата: 26.11.2020 13:52

За позовом  Кам’янець-Подільської місцевої прокуратури бюджет громади поповниться на 144 тис грн

За результатами розгляду позову Кам’янець-Подільської місцевої прокуратури  Господарським судом Хмельницької області товариство, що здійснює обробіток земельних ділянок на території Дунаєвецького району,  зобов’язано сплатити до бюджету 144 тис грн шкоди, заподіяної  самовільним зайняттям земельних ділянок.

Місцевою прокуратурою виявлено порушення вимог земельного законодавства при використанні земельних ділянок на території Дунаєвецького району суб’єктами господарювання.

Встановлено, що підприємство, здійснюючи обробіток земель сільськогосподарського призначення, згідно діючих договорів оренди, самовільно зайняло земельні ділянки площею понад 87 га, які знаходяться на території Дунаєвецької міської ради, разом з тим, кошти за її використання до бюджету не надходили.

У зв’язку з викладеним, прокурором подано позов з метою стягнення відповідних коштів на користь територіальної громади у судовому порядку.

Господаський суд, дослідивши доводи прокурора, визнав законними позовні вимоги та задовольнив позов у повному обсязі.