Про скликання другої позачергової сесії селищної ради (VІІІ скликання )

СМОТРИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ДУНАЄВЕЦЬКОГО  РАЙОНУ  Хмельницької  областІ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

10  грудня  2020 р.                            Смотрич                            №350 -р

Про  скликання  другої позачергової

сесії селищної  ради (VІІІ скликання )

Відповідно  до пункту 8 частини 3 статті 42,  частини 4 статті 46  Закону України

« Про місцеве самоврядування в Україні »:

1.Скликати  другу  позачергову сесію Смотрицької селищної ради ( VІІІ скликання )  24 грудня 2020  року о 9 годині 00 хвилин  в залі  засідань Смотрицької селищної ради    (смт.Смотрич вул.Героїв Небесної сотні,8).

2.Провести   засідання  постійних  комісій  селищної  ради  23 грудня 2020року  о

09 годині 00 хвилин   в  приміщенні   Смотрицької  селищної  ради  (смт.Смотрич вул.Героїв Небесної сотні,8).

3.Секретарю селищної ради Бавровській Л.В.  довести  до відома  депутатів  селищної  ради порядок  денний  другої  позачергової сесії Смотрицької  селищної  ради (додаток 1).

4.Запросити на пленарне засідання  сесії селищної ради депутатів селищної ради, старост сіл Смотрицької ОТГ, керівників установ.

5.Контроль  за виконанням   даного  розпорядження  покласти  на  секретаря  селищної ради  Бавровську  Л.В.

Секретар   селищної  ради                                                                 Людмила  БАВРОВСЬКА

від 10.12.2020 року №350-р

1.Про  затвердження    селищного  бюджету на 2021 рік.

2.Про затвердження  Плану роботи  селищної  ради на І півріччя 2021року.

3.Про внесення змін до рішення двадцять  першої сесії селищної ради від 20.11.2019р.

№ 6 -21/2019 «Про затвердження Програми «Медико-соціальне забезпечення пільгових та соціально незахищених верств населення Смотрицької селищної ради на 2020-2022роки».

4.Про  затвердження  Програми  забезпечення власним  житлом дітей-сиріт та  дітей  позбавлених    батьківського   піклування  на  території  Смотрицької  селищної  ради на 2021-2023 роки.

5.Про затвердження  Програми навчання та підвищення кваліфікації працівників, посадових осіб місцевого самоврядування, депутатів, керівників комунальних підприємств, установ і організацій   смотрицької   селищної ради   на 2021-2022роки.

6.Про затвердження  Програми  «Соціального   захисту  населення Смотрицької  селищної  ради на 2021-2023 роки».

7.Про  затвердження       Програми підтримки хворих нефрологічного  профілю  на 2021 -2023 роки.

8.Про  затвердження Програми  надання одноразової допомоги  дітям-сиротам та дітям,
позбавленим батьківського  піклування, яким виповнилось  18 років  на 2021–2023роки.

9.Про  затвердження Програми  Питна вода  по Смотрицькій  селищній раді  на 2021-2023 роки.

10.Про  затвердження       Програми  військово-патріотичного виховання  та підготовки молоді до служби в  Збройних Силах України в Смотрицькій  селищній   об’єднаній територіальній

громаді  на 2021-2023 роки.

11.Про  прийняття в  комунальну  власність Смотрицьокої  селищної  ради   майна  з власності територіальних громад сіл,селищ,міста Дунаєвецького району.

12.Про покладення обов’язків із вчиненням нотаріальних дій та проведення державної  реєстрації  актів  цивільного стану.

13.Земельні  питання.

14.Інші питання.

Секретар   селищної  ради                                                                         Людмила  БАВРОВСЬКА