Державна казначейська служба України інформує

Дата: 28.12.2020 11:17

Управління Державної казначейської служби України у Дунаєвецькому районі Хмельницької області повідомляє повідомляє, що відповідно до постанови Верховної Ради України від 17.07.2020 року  №807-ІХ «Про утворення та ліквідацію районів», та до статті 4 Закону України від 08.07.2012 року №2464-VI  «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування» з 01.01.2021 року запроваджуються нові рахунки для зарахування надходжень до державного та місцевих бюджетів та зарахування коштів єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування (далі ЄСВ).

При цьому наголошуємо, що кошти, сплачені платниками на старі рахунки по зарахуванню податків, зборів та ЄСВ, не будуть зараховуватись, а повертатимуться платникам, як незясовані надходження.

Реквізити рахунків, платники можуть дізнатись в органах податкової служби України.

Дану інформацію просимо довести до розпорядників та одержувачів бюджетних коштів.

Начальник  управління                                                       Катерина ПАСЛО

Сергій Дубов  33816