Управління Державної казначейської служби України інформує

Дата: 04.02.2021 11:14

Управління Державної казначейської служби України у Дунаєвецькому районі Хмельницької області в черговий раз повідомляє, що відповідно до постанови Верховної Ради України від 17.07.2020 року  №807-ІХ «Про утворення та ліквідацію районів» у зв`язку зі змінами в адміністративно-територіальному устрої населених пунктів України з 01.01.2021 у Державній казначейській службі України введено в дію нові рахунки для зарахування до бюджетів податків, зборів, платежів, власних надходжень бюджетних установ та інших доходів бюджету.

Проте, станом на 04.02.2021року продовжує надходити велика кількість платежів на рахунки, які діяли до 01.01.2021, що не дає можливості здійснити їх зарахування до державного та місцевих бюджетів та на рахунки бюджетних установ.

Тому, просимо провести інформаційну роботу з платниками податків, зборів, платежів до бюджету, власних надходжень бюджетних установ та інших доходів бюджету при сплаті коштів на нові реквізити рахунків в повному обсязі на виконання вимог статей 45 та 78 Бюджетного кодексу України, постанови Кабінету Міністрів України від 16 лютого 2012 р. №106 «Деякі питання ведення обліку податків, зборів, платежів та інших доходів бюджету».

Начальник  управління                                                       Катерина ПАСЛО

Сергій Дубов  33816