Відзначення нагородою "Мати-героїня"

Дата: 03.03.2021 15:43

Вітаємо матір-героїню! Шанування матері – один з найсвятіших обов`язків людини. А ще людство і держава здавна шанують матерів, котрі народили, виростили та виховали п’ятеро та більше дітей. І серед високих державних відзнак найпочеснішою нагородою є звання «Мати-героїня». Почесне звання є державною нагородою України, яким відзначаються багатодітні матері.  А сьогодні отримала Звання «Мати-героїня» Вус Тетяна Михайлівна жителька с.Стара Гута .

Ці державні нагороди є визнанням материнської самовідданості, наполегливої і кропіткої праці та любові, які вони вкладають у виховання своїх дітей, не шкодуючи здоров"я, часу, недоспаних ночей та переживань.Низький уклін Вам, матері – берегині нашого краю!»-