КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКА МІСЦЕВА ПРОКУРАТУРА ПОВІДОМЛЯЄ

За позовом  прокуратури земельну ділянку повернуто у власність  громади

За результатом виконання рішення Дунаєвецького районного суду Хмельницької області, винесеного за результатом розгляду позову Кам’янець-Подільської місцевої прокуратури, земельну ділянку передано  територіальній громаді.

Відповідно до ст. 14 Конституції України земля є основним національним багатством, що перебувають під особливою охороною держави.

Відтак прокуратура, реагуючи на виявлені порушення вимог земельного законодавства, з метою захисту інтересів держави в особі Дунаєвецької міської ради, звернулась до місцевого суду з відповідним позовом.

Місцевий суд, дослідивши доводи прокурора, визнав законними позовні вимоги та задовольнив позов у повному обсязі.

На виконання рішення суду, Дунаєвецькою міською радою зареєстровано право власності на земельні ділянки загальною площею близько 3 га вартістю понад 195 тис грн.