КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКА МІСЦЕВА ПРОКУРАТУРА ПОВІДОМЛЯЄ

Дата: 31.03.2021 18:44

За побиття сина батько  проведе за ґратами 6 років

Прокурорами у суді доведено вину чоловіка у вчиненні умисного тяжкого тілесного ушкодження.

Він проживав в одному з сіл Дунаєвеччини разом з дорослим сином, проте між рідними постійно точились конфлікти.

У березні 2020 року між нетверезими чоловіками зав’язалась чергова суперечка, яка переросла у бійку. Батько вдарив сина обухом сокири по голові, спричинивши тяжкі тілесні ушкодження. Син дивом залишився живим.

Під час досудового розслідування встановлено, що кривдник і раніше поводив себе агресивно, схильний до жорстокості та уже притягувався до кримінальної відповідальності.

Стороною обвинувачення повністю доведено факт вчинення вказаною особою кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 121 (умисне тяжке тілесне ушкодження) Кримінального кодексу України.

Вироком Кам’янець-Подільського міськрайонного суду засудженому призначено покарання у виді 6 років позбавлення волі.

(За матеріалами Кам’янець-Подільської окружної прокуратури)