Про продовження терміну громадських слухань

Дата: 21.04.2021 11:23

ПОВІДОМЛЕННЯ

Смотрицька селищна рада повідомляє про те, що у зв’язку запровадження в державі обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, розгляд та обговорення проекту містобудівної документації – Генерального плану смт Смотрич продовжується до 27 травня 2021 року.

Ознайомитись проектом Генерального плану смт Смотрич можна у приміщенні Смотрицької селищної ради та на її офіційному веб-сайті: https://smotrycka-gromada.gov.ua/.

Зауваження та пропозиції до проекту містобудівної документації надаються до Смотрицької селищної ради у письмовому вигляді поштою або особисто в робочий час за адресою: 32423, Хмельницька область, Кам’янець-Подільський район, смт Смотрич, вул. Героїв Небесної Сотні, 8 та на електрону адресу: smotruch@i.ua.

Громадські слухання проекту містобудівної документації відбудуться у приміщенні Смотрицької селищної ради 27 травня 2021 року о 10:00.

Відповідальна особа за розгляд зауважень:

Петров Віктор Васильович, тел: (03858) 21 034.