ДО ДНЯ ОХОРОНИ ПРАЦІ

Дата: 27.04.2021 10:44

ДО ДНЯ ОХОРОНИ ПРАЦІ

Щороку 28 квітня у нашій країні відзначають ДЕНЬ ОХОРОНИ ПРАЦІ.

Цьогоріч цей день проводиться під гаслом: «Передбачити, готуватися та реагувати на кризи – ІНВЕСТУЙМО ЗАРАЗ У СТІЙКІ СИСТЕМИ БЗР».(Безпека та здоровя на роботі).

Безпека населення та територій, охорона праці на виробництві, життя та здоров’я людей віднесені керівництвом країни до проблем особливої державної і суспільної значущості, а їхнє розв’язання – до пріоритетних завдань національної безпеки.

Сучасна система заохочення до поліпшення безпеки та охорони здоров’я працівників на роботі має враховувати світові тенденції зайнятості населення, розвитку технологій ( автоматизація, робототехніка, цифровізація, інформаційна комп’ютерізація), демографічні показники, економічну глобалізацію, кліматичні зміни та інші чинники, що впливають на стан безпеки та гігієни праці за наявних або нових виробничих ризиків.

Серйозним викликом для України стало питання трудової міграції, зокрема професійної підготовленості молоді. Отже, потрібно забезпечити належні умови праці, щоб зупинити відтік трудових ресурсів із країни, зберегти кваліфікований та високоефективний трудовий потенціал. Це сприятиме економічному зростанню та повній зайнятості населення.

Заходи, присвячені Дню охорони праці мають тривати протягом 2021 року й охопити якомога більшу частину працюючих громадян і всі без винятку сфери економічної діяльності.

Нехай ваша наполеглива праця буде надійним підґрунтям для подальших звершень на благо людей. Під час національного карантину бажаємо всім жителям обєднаних територіальних громад здоровя та закликаємо неухильно дотримуватися всіх норм та правил поведінки для недопущення захворювання на COVID-19.

Страховий експерт з охорони праці

Дунаєвецького відділення

УВД ФССУ в Хмельницькій обл.. В.Чаплінський