"Зоряний олімп 2021"

Дата: 02.06.2021 16:28

Дуже логічним є те, що в останній день навчального року ми з вами підводимо його підсумки. Не простий рік, нових випробувань у час пандемії. Ми навчились тримати дистанцію та разом з тим, не забувати один про одного. Рік змішаного навчання – дистанційне змінювало очне….. І ось, 31 перше травня 2021 року – у закладах освіти пролунав останній дзвінок. У Смотрицькому будинку культури було надзвичайно гамірно. Свято «ЗОРЯНИЙ ОЛІМП - 2021» - це захід мотиваційний, щоб ви твердо вірили в те, що ваші знання, вміння та досвід потрібні школі, громаді, країні. Учнів, педагогів привітали керівництво громади та депутат Смотрицької селищної ради Йосип Бомк з перемогами отриманими впродовж навчального року за результатами олімпіад, конкурсів, змагань, турнірів.

Шановні педагоги, кожен з вас несе особливу місію, ви плекаєте майбутнє нашої країни. Щиро вірю, що ваші недоспані ночі над підготовками уроків, занять, заходів повертаються сторицею. Керівники – ви не просто вчителі, ви дбаєте про тепло та затишок у ваших школах. Та разом з тим, залишаєтесь наставниками для усіх педагогів. Творіть цей затишок навколо себе, плекайте усі разом гідних українців.

Впевнена в тому, що за вами велике майбутнє.