Кам’янець-Подільська місцева прокуратура інформує

Дата: 09.06.2021 16:22

ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА ПІДКУП

За процесуального керівництва Кам’янець-Подільської окружної прокуратури Кам’янець-Подільським районним управлінням поліції завершено досудове розслідування та спрямовано до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні щодо одного з мешканців Кам’янець-Подільського району, який з метою уникнення адміністративної відповідальності намагався «відкупитись» від працівників поліції.

Як було встановлено, в ході виконання своїх обов’язків працівниками поліції було виявлено факт керування особою транспортним засобом в стані алкогольного сп’яніння.

В подальшому, вказаний водій з метою уникнення притягнення до адміністративної відповідальності вирішив «домовитись» з працівниками поліції, запропонувавши їм неправомірну вигоду в виді грошових коштів, чим, окрім адміністративного правопорушення, вчинив кримінальний злочин - пропозицію та надання неправомірної вигоди службовій особі.

На даний час, окрім відповідальності за керування транспортним засобом в стані алкогольного сп’яніння, вказана особа буде нести кримінальну відповідальність за ст.369 КК України, санкція якої передбачає покарання в виді штрафу в розмірі до 68 тис. грн., або обмеження чи позбавлення волі на строк від двох до чотирьох років.