Постанова про початок виборчого процесу

Дата: 07.09.2021 14:28

Позачергові вибори Смотрицького селищного голови Кам’янець – Подільського району Хмельницької області  31 жовтня 2021року.

Смотрицька селищна територіальна виборча комісія

Кам’янець - Подільського району Хмельницької області

П О С Т А Н О В А

смт Смотрич

10 год 30 хв

04 вересня 2021 року                                                                                                   № 1

Про початок виборчого процесу позачергових виборів Смотрицького селищного голови         31 жовтня 2021 року.

Верховна Рада України Постановою від 2 червня 2021 року № 1511- IX “Про призначення позачергових виборів Смотрицького селищного голови Кам’янець Подільського району Хмельницької області  “ призначила позачергові вибори Смотрицького селищного голови на неділю 31 жовтня 2021 року.

Територіальна  виборча комісія відповідно до приписів , установлених частиною восьмою статті 195 Кодексу, повинна шляхом прийняття відповідного рішення оголосити про початок воборчого процесу позачергових виборів.

Враховуючи викладене  Смотрицька селищна територіальна виборча комісія постановляє:

1. Оголосити з 11 вересня 2021 року початок виборчого процесу позачергових виборів Смотрицького селищного голови призначених на 31 жовтня 2021 року.

2. Цю постанову вивісити для загального ознайомлення на стенді офіційних матеріалів комісії у терміни і у порядку визначених частиною четвертою статті 37 ВКУ, а також оприлюднити на веб сайті Смотрицької селищної ради відповідно до частини четвертої статті 23  ВКУ.

Голова Смотрицької селищної ТВК                                                     Паранюк Н.В.

Секретар Смотрицької  селищної ТВК                                                Беспалько Н.Є.