Кам’янець-Подільська окружна прокуратура інформує

  • 925

У СПРАВІ ПРО СПРИЧИНЕННЯ ТЯЖКИХ ТІЛЕСНИХ УШКОДЖЕНЬ ЧЕРЕЗ РЕВНІСТЬ ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИ СУД ПОСТАВИВ КРАПКУ

 

Як раніше повідомлялось, у червні 2021 року у справі щодо нанесення тяжких тілесних ушкоджень, які могли спричинити смерть, молодиком іншому хлопцеві у зв’язку із ревністю, яке було вчинено у 2018 році на території міста Кам’янця-Подільського прийнято судове рішення у вигляді вироку.

Пригадуючи обставини кримінального провадження – у лютому 2018 року мешканець села Цибулівка у нічну пору доби приїхав у м. Кам’янець-Подільський, де за допомогою саморобного фінського ножа спричинив тяжкі тілесні ушкодження, небезпечні для життя в момент заподіяння, потерпілому, який проводив додому його дівчину.

На суді свою вину обвинувачений не визнав, однак за принципової позиції державного обвинувача 25 червня 2021 року у судовому розгляді цього провадження Кам’янець-Подільським судом прийнято рішення, яким обвинуваченого визнано винуватим та призначено реальне покарання у виді позбавлення волі на строк 5 років.

 

У жовтні цього року за результатами розгляду апеляційної скарги захисника обвинуваченого Хмельницьким апеляційним судом прийнято остаточне рішення, яким у задоволенні вказаної скарги відмовлено та залишено без рішення суду про призначення винуватцю 5 років позбавлення волі.

 

 

Кам’янець-Подільська окружна прокуратура