Кам’янець-Подільська окружна прокуратура інформує

На Кам’янеччині незаконно захопили ділянку однієї з шкіл

Кам’янець-Подільською окружною прокуратурою розпочато кримінальне провадження за фактом самовільного заволодіння земельною ділянкою, яка перебуває у постійному користуванні однієї зі шкіл Кам’янець-Подільського району.

Встановлено, що у поточному році землі навчального закладу були самовільно засіяні соєю.

За сприяння Управління освіти і науки Кам’янець-Подільської міської ради урожай було зібрано та накладено на нього арешт. Майже 7 тон зерна вартістю понад 100 тис грн передано закладу освіти.

На даний час Кам’янець-Подільським районним управлінням поліції проводяться необхідні слідчі дії спрямовані на встановлення осіб, які вчинили кримінальне правопорушення та притягнення їх до відповідальності.